Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lent faj a hasam, mint amikor...

Lent faj a hasam, mint amikor menszeszelek, de nem gorcsol hanem faj es kozbe korog is, mitol lehet?

Figyelt kérdés
2 hete kesik a menszeszem, az igaz, kivanom az edesseget, viszont az a "horrorom" hogy lehet hogy felfaztam.. mert 3-4 napja nem vagyok hajlando rendesen feloltozni, pedig mostanaban esos ido van. Zokni nelkul vagyok a lakasban. De mitol lehet? Lehet felfaztam? Ehes nem vagyok, ha lennek akkor nem a gyomrom "korogna"?

2014. máj. 15. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Istenem, hány éves vagy?!

1. Nem menszesz, hanem menzesz.

2. "lehet hogy felfaztam.. mert 3-4 napja nem vagyok hajlando rendesen feloltozni" - Nagyon ügyes vagy, gratu.

3. "Lehet felfaztam?" - Ha gyakran van vizelési ingered, és csíp a vizeleted, akkor 'felfáztál'. De semmi ilyet nem írsz. Persze, egy szép kis gyulladás attól még lehet...

4. "Ehes nem vagyok, ha lennek akkor nem a gyomrom "korogna"?" - Na erre már tényleg no comment...

2014. máj. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!