Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A multhet penteken penteken...

A multhet penteken penteken kaparasom vlt miutan eljottem a rendelobol aznap vereztem 1 kicsit es masnap nagyon megfajdult a hasam utana hetfon elkeztem verezni mint 1 normalis mesi d a hasam nagyon gorcsol es nm tudom h ez normalis?

Figyelt kérdés
D van amikor megszunik pl ma regel 9 oratol egesz este 8 ig smit nm fajt d mst nagyon faj lazam nincs es a mensim is normalis szinu es nm szagos vagy ijesmi es nm tom ez normalis mert meg nm vagyok 18 es a szuleim nm tudnak smt es felek nkik elmondani kerlek segitsen valaki felek!
2014. febr. 6. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha orvost nem vagy hajlandó felhívni, vagy az SOS-vonalat, akkor legalább az Árvák hercege c. filmet nézd meg. És beszélj a szüleiddel!
2014. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1 héttel az Ab után még nem menstruálhatsz,viszont a műtét utáni vérzésnek már csökkennie kéne és fájdalmadnak sem szabadna ilyen erősnek lennie. Holnap(hét vége előtt) menj el orvoshoz, lehet egy gyulladás,de akár rezidum maradhatott bent,ami akár életveszélyes állapothoz is vezethet!!!
2014. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy mert hogy az ilyen az pontos jé akkor lepofozom magam meg reggel egy g... tuti hogy még 13 sem vagy mert nem vagy tisztába azzal hogy a mensi az jár néha görcsökkel !mit félsz elmondani hogy rosszul vagy?? Istenem.... mond el mert megbolondulsz ha annyira fáj.
2014. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Micsoda alpári stílusod van.
2014. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd,ha nem mondod el és komoly baj van, úgyis megtudják,ráadásul az életeddel,egészségeddel játszol! Hidd el,hogy 1 hét után nem normális az erős görcs és az erős vérzés sem.
2014. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2014. febr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!