Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha bakteriális hüvelyfertőzése...

Ha bakteriális hüvelyfertőzésem van és a párommal óvszer nélkül létesítek nemi kapcsolatot akkor neki lehet tőle valami baja pl. kiütés, viszketés vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

2014. máj. 17. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet

ne legyél már ennyire igénytelen

2014. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá még közösülni sem, elég ha orálisan kielégítitek egymást, máris átadod neki a fertőzést!

Ha meg még közösültök és ráadásul gumi nélkül teszitek ezt, akkor meg pláne átadod neki a fertőzést!

És amit nem árt tudni az ilyen jellegű fertőzéseknél, hogy sokszor a férfiaknál nem okoznak tünetet, mégis meg vannak fertőződve és folyamatosan fertőzik vissza a partnerüket!

Szóval amennyiben van ilyen fertőzésed, a partneredet is ki kell kezelni, ugyanis szinte biztosan ő is meg van fertőződve, illetve azt se árt tudni, hogy bármilyen fertőzés ideje alatt, de még a fertőzés kezelésének ideje alatt és után 1-2 napig mondhatni tilos a nemi élet! Nem véletlenül!!!

2014. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha influenzás vagy és csókolózol a pároddal, akkor szerinted lehet baja? Gondolkodj egy picit...
2014. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha pl oralisan kielegitene es a szajaba kerulne a cucc kesobb akar torokrakot is okozhat

Megeri? Nem bantana a dolog?

2014. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. nem igénytelenség miatt lehet elkapni ezt a betegséget !

2. nem arról van szó, h nem gondolkodok, csak azért ez egy női betegség ami a hüvelyflóra természetes állapotának a felborulásából adódig ezért nem tudtam, h férfiakra is káros e...

3. ige, nagyon nagyon bántana ha valami baja lenne a páromnak, sőt ha még, ilyen súlyos következményei lehetnek..:/

És még hozzá tenném azt is h nem arról van szó h én így szeretnék szexelni a párommal h tudom h ilyen betegségem van, nem vagyok ilyen felelőtlen és komolytalan, hanem erről h mi mindig óvszer nélkül csináltuk és most tudtam meg , h nekem ilyenem van... és féltetem őt, és elég szomorúan vettem észre h egy egyszerű kérdésre ilyen ítélkezően válaszoltok, úgy h konkrétumot nem is tudtok, szóval gratulálok, de azért köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 18. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy rajta is kijönnek tünetek, ezt baktériuma válogatja.

Viszont az is előfordulhat, hogy miután téged kikezeltek visszafertőz. (igen rendszeres és alapos tisztálkodás ellenére is) Szóval a dokit kell megkérdezni aki megállapította a problémát, hogy a partnert is kell-e egyidejűleg kezelni!

2014. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!