Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utal a barna folyás?...

Mire utal a barna folyás? Menstruáció előtt hány nappal jelenik meg? Mehetek vele úszni?

Figyelt kérdés
Ma jelent meg pár nagyobb folt az alsóneműmön.Sokan azt állítják,hogy menstruáció előtt jelenik meg.Nos,nekem még egy másfél hét választana el attól,hogy megjön.Holnap úszásórám is lenne,sőt ,még este fürdőbe is mennék.Mehetek vele vízbe?

2014. máj. 18. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy már elkezdett a méhfal leválni és egy kis vér keveredett a folyásba, azért barna. Lehetségs, hogy hamrabb megjön, kegyen nálad "felszerelés" erre az esetre, de a holnap miatt ne aggódj még.
2014. máj. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm!És ha holnap se lesz,akkor úszhatok?
2014. máj. 18. 09:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor is úszhatsz, ha megvan (tudod, tampon), de úgyis meglátod, hogy most előbb jött-e meg vagy sem. Minden ember teste másképp működik, így nem lehet 100%-ra mondani, tippre pár napod még van. De ezt nem kell készpénznek venni.
2014. máj. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. máj. 18. 09:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha nem jön meg holnapra sem,de folyásom még van,akkor bármi nélkül mehetnék fúrdőbe?Úgy értem nem látszana át,vagy nem kerülne bele a vízbe ?
2014. máj. 18. 10:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegnap és azelőtt ráadásul sokat tornáztam.Ez rásegített?
2014. máj. 18. 11:02
 7/8 anonim ***** válasza:
A torna nem segít rá, ha barna jön, akkor tegyél be egy mini tampont úszásnál, könnyen átmehet vérbe.
2014. máj. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. máj. 18. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!