Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jót tesz az ha fürdéskor...

Jót tesz az ha fürdéskor belülről is (a puncimat) kimosom magam?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem szabad! Nagyon fertőzésveszélyes, teljesen felborítod a ph-ját és utána sokkal fogékonyabb leszel a fertőzésekre.

Csak akkor szabad, ha orvos írja elő, akkor is erre a célra szolgáló irrigálóval és az orvos által javasolt szerrel.

2014. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Remélem nem komoly a kérdés.... A puncid öntisztító folyamatot végez a fehérfolyással! Akkor szerinted mennyire ésszerű kimosni? Most komolyan, neked vannak szüleid?
2014. máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon nem tesz jót.
2014. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Csak kívülről mosd le magad.
2014. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Második. Azért van az oldal, hogy ha nem tudunk valamit akkor KÉRDEZZÜNK! Erre te ledegradálod, mert kérdezni mert???? Hülyebarom
2014. máj. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Teljesen igazad van elöttem szóló!

Sajnos van itt néhány okostojás, aki agresszív is kellőképpen.

2014. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem szabad gyakran mosogatni a belső nemi szerveket.
2014. máj. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

Második válaszoló vagyok.

Mi kommentelők meg azért vagyunk, h válaszoljunk... Tudjátok a helyzet az, h eddig kedves, normális tagja voltam ennek az oldalnak, csakhogy mindig le oltottak, bunkóztak velem, ha normális választ adtam sose reagáltak az emberek, így bele untam a normális emberi szerepbe, ezért váltottam a nyílt, őszinte, bunkó stílusra. Így legalább reagáltok és nem levegőnek nézitek a válaszomat :D

2014. máj. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem, te nem ezért vagy bunkó, hoyg ne nézzenek levegőnek, hiába magyarázod a bizonyitványod. Azt nem érte, hogy a normális kérdésekre, miért kell nem normális módon válaszolni ? A bunkó stilusodat hagyd meg az idióta kérdésekre.
2014. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
Tudod miért? Mivel ez egy anonim oldal így nem tudhatom, h ki volt velem bunkó, ezért kapja mindenki :D
2014. máj. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!