Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Összefüggésben lehet az új...

Összefüggésben lehet az új fogamzásgátló a fájdalommal?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve már, hogy váltottam Tri-Regoltról Yangee-re és a nagyjából azóta fáj is a hüvelyem minden közösüléskor. Borzasztó égető érzés, utána is egy teljes napon át szinte hozzá sem lehet érni, fürdeni és óvatosan.é

Lehet összefüggés a gyógyszerváltás és e között? Eddig soha nem volt ilyen érzésem!



2014. máj. 18. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a fogamzásgátló sok minden okozója.Amíg szedtem állandó hüvelygyulladásom volt. Amióta nem szedem immár 4 éve semmi problémám nincs.
2014. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehetséges,hogy nekem is gyulladt, bár inkább a méhnyakamra mondta pár hónapja az orvos..szerintem azóta sem múlt el és akkor biztos emiatt. Az jó, még van 2 levelem a dobozban, akkor most dobjam ki? 6700ft.. :-(
2014. máj. 18. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!