Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Összefüggésben lehet a fejfájá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összefüggésben lehet a fejfájás a fogamzásgátló tabletta abbahagyásával?

Figyelt kérdés
Egy hete már nem szedem a Yadine-t, azóta minden nap fáj a fejem. Szerintetek az állandó fejfájás a szervezet és a hormonok változásával lehet kapcsolatos?
2008. ápr. 8. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:
bővel elképzelhető, de az utóbbi hét időjárása is lehet az oka. Vagy a kettő együtt, vagy valami teljesen más is.
2008. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!