Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha be vagyok takarva, de a...

Ha be vagyok takarva, de a póló felcsúszik a derekamról, akkor úgy érzem, hogy fázok/ megfázok/ felfázok. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé kiszámíthatatlan volt az időjárás, és a lakás is lehűlhetett. Viszont azt furcsállom, hogy egy pólónyi réteg ennyit számítana.

Vasárnap voltam egy tréningen, végig ültünk. Hideg volt a teremben, az első szünetig nagyon fájt a hasam (a petefészek-méh környékén). Felvettem a derékmelegítőm meg átkötöttem magamon a sálamat és utána mintha elvágták volna a fájdalmat.



2014. máj. 19. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is így szoktam érezni, hogy akkor fázom. Ez ugyanolyan "dili", mint hogy utálom, ha félig van csak feltűrve a ruha ujja, vagy könyökhajlatban legyen, vagy végig érjen, közötte mindig zavar :D

A meleg mindig jó az ilyen fájdalmakra. :)

2014. máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 +bloodred+ ***** válasza:
100%

Na, én ezzel ugyanígy vagyok. Amint nem takarja el valami a derekam, úgy érzem, rögtön lefagy. Nyáron is takarva kell, hogy legyen, télen pedig nálam a body alap. Meg még rá 2 réteg. Takaró alatt sem szeretem, ha ki van.

Csak nálam az az oka, hogy 4 éve vesegyulladást kaptam, nagy okos tiniként és húszas éveim elején állandóan kint volt a derekam, vesém. Bulikban nem számított az sem, hogy majdnem mínusz van, mentem ki az utcára 1 szál topban. És, hát megjártam.

2014. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egyszer én is eléggé felfáztam és azóta még könnyebben. Lehet, hogy akkor ezért van.

2014. máj. 20. 08:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyáron én is csak betakarva tudok aludni :) Legalább a derekamon legyen takaró :)
2014. máj. 20. 08:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is falatnyi topokban jártam télen tinikoromban. Ma már én is csak úgy tudok aludni, hogy popsi, derék betakarva, felőlem lehet plusz 40 fok is.
2014. máj. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ezzel én is igy vagyok.megszoktam
2014. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!