Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális? Ti erről mit...

Ez normális? Ti erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szerintetek az gáz ha egy 14 éves lány csak feketébe jjár pink a haja orrpiercingje van (NEM EMOS) max. rocker… Szoval ti ezt hogy gondoljátok? Helyes?

2013. nov. 19. 18:44
1 2
 1/11 II.Dartheon ***** válasza:
100%
most próbálja ki a stílusát.. majd úgyis változik egy pár év múlva, és mondja azt hogy "te jó ég, hogy néztem ki 3-4 éve?!" :))
2013. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14 évesen én is csak feketében jártam és narancssárga csíkok voltak a hajamban.. Nincs ezzel baj, ah figyelnek rá a szülei, egy idő után kinövi..
2013. nov. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Gáz.
2013. nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
korán a kiközösítés útjára lép, ha nem változik. És ezzel nem azt akarom mondani, hogy legyen mindenki egyforma, csak sajnos manapság a lülöncöket nem tolerálják, már gyerek korban sem.
2013. nov. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Hol vannak ennek a kiskölöknek a szülei? akik stop-ot nyomnak neki, hogy ne csináljon magából majmot?
2013. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Engem nem különösebben zavar az hogy kiközösítenek…Népszerű vagyok vannak barátaim és leszarom mások véleményét…Azé ne majmozz le légyszives :D A szüleim meg azt mondták hogy az én testem csináljak vele amit akarok…Nem fognak vissza mert tudják h akkor még jobban fogom akarni!
2013. nov. 19. 19:21
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Én is sok mindent akartam, de tudod, a szülők dolga az is, hogy tiltsanak... Az ilyen buta hozzáállásukból, miszerint azt csinálsz a testeddel, amit akarsz, nemsokára gyerek lesz a vége. :)
2013. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen a te tested csinálhatsz vele, amit akarsz ez igy van.Csak ugy érdekelne még is miért csinálod, ki akarsz tünni a megszokottságból?
2013. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
6 A "kedves" szüleidet, jól fenéken kéne billenteni, hogy ennyire nem törődnek veled.
2013. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem nem törődnek velem. Tudják hogy olyan mélyre nem süllyedek hogy gyerekem lenne…Van különbség a különcök és a ribncok közt! Én másképp lázadok ,nem fexem le fűvel fával…Azért csinálom mert ily módon is kitudom fejezni önmamag és szeretek kitűnni és nem egy hülye tucat pitsa lenni!...
2013. nov. 19. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!