Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » ALhasi fájdalmak, szúrkálás a...

ALhasi fájdalmak, szúrkálás a petefészkeknél+derékfájdalom?

Figyelt kérdés

Szülés elött (1,5 éve) cisztáim voltam. Nem angyon emlékszem,hogy milyen tüneteket produkáltak, csak a petefészek szúrkálásra emlékszem. Most pár napja alhasi fájdalmaim és szúrkálásaim vannak+deréktáji fájdalom.

Nőgyógyász szerint a hugyhólyagom van begyulladva. Tegnap voltam orvosnál, és ma sem javult a dolog.

Valakinek hasonló?

Esetleg lehet,hogy visszatért a PCOS?


2014. máj. 20. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:

És most mi a kérdés, én nem értem?

Vagy te nem érted?

Húgyúti gyulladásod van és attól van az alhasi fájdalmad és a derékfájdalmad, vagyis azon a tájékon fáj mindenhol.

Gondolom kaptál rá gyógyszert, amennyiben nem, akkor menj vissza és fogsz kapni, hogy kigyógyulj a húgyúti gyulladásból.

2014. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az a kérdés, hogy PCOS lehet a háttérben megint? Talán nem látod a kérdőjelet az utolsó mondat végén???

A húgyuti gyulladásra jellemzőek a vizelési panaszok,nekem pedig olyan nincsen!

Ezért gondolom,hogy nem ez lehet a probléma, de mivel nem UH-zott meg, ezért nem tudok a ciszátkról nyilatkozni, s mivel ha nem erősödik a fájdalmam akkor csak hétfőn mehetek megint nőgyógyhoz!

Ennyi.

2014. máj. 20. 17:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen nőgyógyász az aki nem tudja megállapítani ill. kizárni ,hogy nőgyógyászati betegség okozza e a panaszaidat ?
2014. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Te nem érted, hogy értem én, hogy mit kérdeztél, csak te nem érted, hogy én mire gondoltam. Vagyis, hogy elmondta az orvos, hogy mi a bajod, te meg megkérdezed, hogy mi a bajod...

Nekem is volt egy bizonyos húgyúti gyulladásom, de semmilyen vizelési panaszom nem volt!!! Tehát nem kizáró oka, ha nincs vizelési panaszod, hogy nem lehet húgyúti gyulladásod! Nekem is alhasi és derékfájásom volt, elmentem orvoshoz, aki vizeletvizsgálatot csináltatott, amiből megállapította a problémát. De semmilyen vizelési panaszom nem volt mellé.

És egyébként, ha már nőgyógyászhoz mentél, nem csináltattál ultrahangot, illetve vizelettenyésztéses vizsgálatot? Ugyanis ezekből a vizsgálatokból minden kiderült volna.

2014. máj. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor én értettem félre.

Nem,nem csináltattam uh-t,meg vizeletvizsgálatot, és úgy gondolom,nem nekem kell megmondani,hogy milyen vizsgálatot kérjen/csináljon az orvos.

MEgvizsgált, kérdezte a vizelési panaszokat,majd közölte hogy felöltözhetek, s utána elmondta,hogy hólyaggyulladás,felir egy gyógyszert,ha nem enyhül a panasz jövöhétig akkor menjek urológushoz.

2014. máj. 21. 17:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos kérdező én már keresztül mentem az utóbbi években sok mindenen és hiába gondolod úgy, hogy a nőgyógyásznál nem neked kell megmondani, hogy mit csináljon az orvos, de a gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy mégis.

Ugyanis többször tapasztaltam én magam is és olvasok itt is sok mindent az oldalon, hogy sok nőgyógyász hasra ütésre kezel, csak elmondás alapján, a helyett, hogy célzott vizsgálatokat végezne.

Amit neked kéne most, az tényleg egy hasi és kismedencei ultrahang, illetve egy vizelettenyésztéses vizsgálat. És abból kiderül az is, ha pl. cisztád van, illetve az is, ha valamilyen húgyúti problémád van ténylegesen.

2014. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már jobban vagy?
2014. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Használt a gyógyszer?
2014. aug. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért megnézetném uh-val a kismedencét (is) -
2014. aug. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!