Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék tampont használni,...

Szeretnék tampont használni, eddig nem ment, ha "normálisan"nem tudom felhelyezni, mert nem tudok úgy ellazulni, akkor próbálkozzak az applikátoros tamponnal? Azzal biztos jó helyre megy és hátha utána a simát is feltudom tenni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 13:45
 1/4 anonim válasza:

Szia!

szerintem az applikátoros nem olyan jó mint a sima. Vagyis én egyszer használtam,éshát nemvolt a legjobb élmény felhelyezni.Csak higiénikusabb.

Próbálkozz az O.B minivel abból is a Pro Comforttal mert az jobban csúszik.

Told fel ameddig csak nem érzed.Próbálkozni kell.

Guggolj le és úgy csináld vagy rakd fel az egyik lábad a kád szélére ugy könnyebb.

sok sikert.

2009. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lazulj el még ez is fontos
2009. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az aplikátorossal még nehezebb lesz, mert hosszabb és nem érzed, hogy jó helyen van-e. biztos, hogy higiénikusabb, de csak rutinosoknak.

Tamponnal akkor próbálkozz, amikor rendesen megvan és nem csak alig-alig, mert ha száraz vagy és akkor teszed be az nem túl kellemes. Ha elsőre nem sikerül, hagyd egy kicsit abba és kb 1/2 óra múlva próbáld újra, mert kidörzsölöd magad ha száraz vagy.

Tedd fel az egyik lábad a wc vagy kád szélére úgy próbáld meg.

2009. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!Majd próbálkozom még!:)
2009. dec. 29. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!