Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Számíthatok rosszra? Lehet...

Számíthatok rosszra? Lehet rákom van?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál rákszűrésen! Észrevett a hüvelyben kóros elváltozást: pontozottságot, mozaikos elváltozást! A rákszűrés eredménye negatív lett! Azt mondta menjek vissza kontrollra. Éppen most tervezünk gyereket (25 éves vagyok)Számíthatok valami rosszra? Annyira meg voltam illetődve attól amit mondott a doki, hogy egy kérdés nem jutott eszembe!
2014. máj. 21. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem. A doki már rákszürési minta közben, vagy közvetlenül is megmondja, ha esetleg valami elváltozást lát. Legalábbis nekem, lehet, hogy azért, mert idős volt, egyértelműen megmondta mintavételkor, hogy szerinte negatív lesz az eredmény. És az is lett. Szóval szerintem ne aggódj, már szólt volna, ha gond lett volna.
2014. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a rákszűrés negatív lett, nincs okod aggodalomra, talán valami gyulladás, fertőzès okozza.

Nekem P3 lett, ez már talán ad okot aggodalomra.

2014. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
remélem igazatok van! már amikor vette a mintát, mondta, hogy van valami elváltozás. megvártuk az eredményt az negatív, de azt mondta, mivel kóros elváltozást látott fél év múlva menjek vissza
2014. máj. 21. 12:40
 4/7 anonim ***** válasza:
A pontozottság és a mozaikosság egyébként rákmegelőző állapot és egyértelműen negatív a szűrés eredménye. Ugyanolyan rákmegelőző állapot mint a szájban a leukoplákia...
2014. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod, hogy rákos leszek?
2014. máj. 21. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ebből kialakul.

Bár nem véletlenül mondta, hogy fél év múlva kontroll ez miatt. Csak nem mondanak az orvosok lószart se, nehogy tájékozott legyél.

2014. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Bizakodom a legjobbakban! De így sajnos nem tudom, hogy mi lesz a baba tervezéssel, maximum várunk egy fél évet míg biztos nem lesz a dolog!
2014. máj. 21. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!