Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Szedi valaki az...

Lányok! Szedi valaki az Altforalle nevű fogamzásgátlót? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 19:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én még csak most fogom elkezdeni szerdán. Hát kiváncsi vagyok én is, mert a nuvaringtől szenvedtem sokat.
2014. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én szedem másfél hete, eddig semmi szenvedés. Remélem nem is lesz.
2014. máj. 25. 21:11
 3/24 anonim ***** válasza:
Hu remélem nálam se lesz :)
2014. máj. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:

én több mint 1 hónapja szedem. Az előző gyógyszerem (Zoely) mellékhatásai már kezdenek elmúlni. A pattanások múlnak, ismét van szexuális étvágy, a mensivel még bajok vannak,mert az 1 hetes szünetben nagyon erős volt,de a következő levél első bogyója előtt 1 nappal,mintha elvágátk volna.

Kíváncsi vagyok hogy ez a része megoldódik-e,de eddig tetszik :)

2014. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
Segítene nekem is valaki ne h véletlenül rosszul szedjem (azokra godoltam akik már rendszeresen szedik) mst kezdem majd el és nem egészen tisztaa dolgog Szóval tegyük fel h szerdán kezdem el szedni felragasztoma start fölé a szerdás csíkomat és szedem sorban (idéig tiszta) na de most követezőhéten akkor a hétfőit szedem be ami a következő sor utolsó előttie.. utna az utolsót és napok szerint haladva ... össze vissza ? nagyon nagy segítség kellene!
2014. jún. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

6.23-as kommentelo.


felragasztod a strart fölé h szerda es minden szerdán kezded az új sort szedni mivel het darab van egy sorban. Ezen mi nem vilagos? :D

2014. júl. 22. 17:20
 7/24 anonim válasza:
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy ha most kezdem el először szedni, ugye akkor kell szednem a rózsaszínt mikor megjön, tehát egy hét kiesik, és 3 hétre rá, mikor a placebot szedem megjön újra?
2014. júl. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne haragudj, de hogy lehetsz ennyire értetlen? A placebo fehér tablettákkal folytatod kihagyás nélkül a szedést, le is írja a tájékoztató, hogy ennek pont az a célja, hogy kialakuljon, hogy véletlenül se felejtse el valaki beszedni. Vagyis minden nap be kell venni egyet, itt nincsen semmiféle szünet. Őszintén drukkolok, hogy ne legyél terhes ennyi ésszel :(
2014. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
Én is azt szeretttem volna kérdezni, mivel most kezdem és ugye a mensi első napján kelll bevenni az első rózsaszínt, tehát nem lesz meg a mensim, de miután szedem 21-22 napig, a placebo tabiknál meg meg fog jönni, ugye? vagyis hát megvonásos vérzés lesz elvileg? Tehát az igazi kérdésem, h TÉNYLEG a rózsaszín tabikkal kell kezdeni a mensi első napján?
2014. szept. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy ez ennyire bonyolult... Igen, a rózsaszínnel kell elkezdeni mivel az az aktív tabletta. A fehér a placebo amibe nincs hatóanyag. Azt majd a megvonásosnál kell szedni...
2014. szept. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!