Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Osztálykirándulásra megyünk...

Osztálykirándulásra megyünk jövő hét csütörtökön és már van fehérfolyásom, szóval lehet, hogy bármelyik pillanatban megjöhet, tovább Lent (? )

Figyelt kérdés
Egy tisztaságibetéttelbetéttel indulok plusz a táskámban egészségügyivel, és cserebugyival vészhelyzetben xD szerintetek îgy jó lesz?
2014. máj. 21. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nos, ha mensire számítasz, és még nem annyira pontos, akkor én a kellemetlen helyzetek elkerülése miatt eleve betétet használnék. Tartalék bugyi nem árt, és még vigyél magaddal pár betétet.
2014. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fehér gatyát tervezek, szóval jobb lenne ha nem élnék, hogy kb full vörös lesz, igazad van, viszek többet ;)
2014. máj. 21. 20:34
 3/11 A kérdező kommentje:
Égnék*
2014. máj. 21. 20:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Az első menzesz egyáltalán nem szokott ennyire erős lenni. Többnyire egy folt a bugyin, és kész. Fehér gatya mellé esetleg én is vinnék másikat, plusz egy pótbugyit, plusz pár betétet, de én világ életemben túlbiztosítós voltam.
2014. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, számíts rá hogy esetleg megjön, de azért mert fehérfolyásod van még akár évek is eltelhetnek a mensid megjöttéig.
2014. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mióta van folyásod? Azêrt sokaknak már az első is rendes de azêrt nem úgy indul általában hogy elönt! Meg sokaknak van elötte pár nappal, héttel barna folyás!
2014. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Barnás szokott lenni a bugyim
2014. máj. 21. 21:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, nekem az első mensim erős volt, eléggé véreztem, és olyan görcsöm volt, hogy kórházba kellett menni. Igaz, nekem későn jött meg, elmúltam 13.
2014. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8, vannak kivételek, és vannak extra ritka kivételek is (kórházba menni?!), de tényleg kifejezetten nem ez a tipikus.
2014. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
8!! 13 éves az késő??? Én 12 vagyok nekem is van fehérfolyásom méghozzá elég sok és akkor ha most esetleg megjönne az késő??? Már nem azért de a suliban azt mondta a doki csak akkor túl késő ha ilyen 16 körüli vagy... Most nekem már késő lenne?
2014. jún. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!