Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap észre vettem, hogy...

Tegnap észre vettem, hogy valószínűleg hüvelygombám van, jövő héten megyek is orvoshoz.2 héttel ezelőtt lefeküdtem párommal lehetséges, hogy Ő is elkapta?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
minden lehetséges. jövő hét jó soká van. viszket, éget, fáj? túrós vagy sűrűbb kencés váladék? Pevaryl kúpot vegyél addig, az enyhíti a panaszokat, és nem rosszabodik addig.
2013. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,viszket,éget,meg túros.Csak azt lenne jó tudni mikor kaptam el,és mitől,hogyan.. Köszönöm a válaszod :)
2013. szept. 3. 15:22
 3/4 anonim válasza:
100%

Jövő hét messze van...

Előző által ajánlott kúp helyett esetleg más hatóanyaggal: Canesten hüvelytabletta 3 napos kúra neked belsőleg, párodnak Canesten kenőcs kúra 5 napig külsőleg.

2013. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 10 éve van candidám, nem tudnak kikezelni. Eddig 3 párom volt mindegyikkel volt natúr szex és eddig még senki sem kapta el! Szerintem nem annyira tud megmaradni a pasikon. Ha normálisan tisztálkodik és szex után elmegy wc-re kicsi az esélye, hogy elkapja. Nem olyan hála égnek mint a HPV amit bárhol bármikor. A candida minden emberben megtalálható, nem kell elkapni elég ha legyengül az immunrendszer valamilyen ok miatt a gomba ezt kihasználja és elszaporodik. Ez olyan mint egy időzített bomba, vagy a herpesz. Egészséges emberekben, férfiakban is megtalálható bőrön, vastagbélben,szájüregben nőknél a hüvelyben tüneteket csak akkor okoz ha túlszaporodik. A visszatérő makacs fertőzést ami nekem is van, nagyon nehéz kikezelni.
2013. szept. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!