Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utolsó mensim időpontja...

Utolsó mensim időpontja április 14. együtt voltunk utána a párommal 28-án és máj 5-én aztán május 9. -én elkezdtem barnázni 5 napig és a 6. napon rózsaszín lett. Most 22-én újra barnázok, látványosan kerekedik a hasam de 2 teszt is negatív mi lehet?

Figyelt kérdés
Augusztusban lesz az esküvőnk örülnénk a babának, de dokihoz csak jövő hónapban tudok menni sajnos. Valaki volt már hasonló helyzetben?

2014. máj. 22. 21:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mármint eddig mindig görcsöltem az első napokban... Mindig kivétel nélkül és most semmi. És a mennyisége sem a megszokott :(
2014. máj. 28. 22:14
 12/13 anonim ***** válasza:
hát szerintem minden rendbe van veled, csak csalodtál most, es ez is be zavarhatja a ciklusodat, amikor nem akarod elfogadni az igazságot, ha megnyugtat csinálj egy tesztet majd... de hidd el ez zavarja be !! az agy sok mindent tud irányitani, befolyásolni akár egy ciklus is sajnos !miért nem ülsz le a párodal ezt megbeszélni??? hogy legyetek rajta a projekten ?
2014. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Tud mindenről. Mikor az elején mondtam neki hogy mi van azt mondta örülne neki. Ő mondta pár hónappal ezelőtt hogy ne szedjem már a gyógyszert :) De megyek majd úgy is dokihoz aztán ő már tutira meg tud nyugtatni :) Addig meg várok :) Csak tényleg furcsa hogy eddig mindig görcsöltem gyógyszer mellett is meg mióta abbahagytam azóta is most meg semmi. És mennyiségileg és állagra sem a megszokott. Tegnap valami lüktetett a hasamban a párom a hasamra tette a kezét és ő is érezte. Szóval már mindketten úgy vagyunk vele hogy majd a doki megmondja a tutit :) és remélem csak a hormonok játszottak és semmi komolyabb :)
2014. máj. 29. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!