Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet bajom a Canesten Combi...

Lili33 kérdése:

Lehet bajom a Canesten Combi használatától? Eddig nem volt semmi tünetem, most csípő érzést és folyást tapasztaltam.

Figyelt kérdés

Elmentem nőgyógyászhoz minden tünet nélkül, mert szeretnék együtt lenni a barátommal, és a nőgyógyász azt javasolta csináljak végig egy canesten kombi-s kezelést (ezt így "szemre" mondta, kenetet sem vett). Eddig nem volt semmi bajom, most meg kellemetlen kissé csípő érzésem van és erős túrós folyásom. Ez normális a kezelés alatt? El fog múlni, ha vége a kezelésnek is, vagy most lett valami bajom?

Köszönöm a segítséget és válaszokat előre is!



2014. máj. 22. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,nem értem. Miért mentél nőgyógyászhoz,és ha nincsenek tünetek miért írt fel Canestent?
2014. máj. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Elolvastam többször, de nem nagyon értem. Ha nincs hüvelygombád akkor minek a Canesten kombi? Igen, ok nélkül ha használod az nem tesz jót, ilyen hülyeséget még nem hallottam, hogy valaki gomba nélkül használjon egy gombaellenes készítményt. Rosszabbodás egyébként akkor szokott lenni, ha valakinek panaszai vannak és helytelenül gombára való kúpot, krémet kezd el használni, pedig valami más baja van, pl. bakteriális fertőzés esetén nagyot ronthat az állapoton.
2014. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerősek neked ezek a tabletták, akkor simán hiheted azt a távozó darabkáira, hogy túrós folyás. Minimális csípős érzés is előfordulhat ilyen készítmények használatánál. A gomba nem csíp, hanem viszket. A tabletta maradványai pedig még pár nappal a kúra vége után is távozhatnak. Nekem is szemre írt fel a nődoki többször is kúpokat, előfordul, úgy gondolja, hogy a hüvelyváladék kinézetéből is meg tudja állítani nagy valószínűséggel a problémát, aztán vagy igaza lesz vagy nem, ez egy másik kérdés.
2014. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Rendes szerettem volna lenni, és megnézetni magam, hogy tényleg minden rendben van, mielőtt összejövünk a párommal. Eddig egyszer sem voltam nőgyógyásznál, és azt javasolták, hogy nem árt néha ellenőriztetni magam. A doki kérdezgetett mindenfélét, mondtam h épp meg vagyok fázva, de amúgy nincs panaszom, megnézte a hüvelyváladék állagát, és közölte h canesten kombi 1 hétig. Gondoltam ő tudja, és elkezdtem.

Most akkor esélyes, hogy a kezelés végén megint minden rendben lesz, vagy kérjek új időpontot és várjak megint másfél hónapot, míg sorra kerülök?

2014. máj. 22. 23:35
 5/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rendben leszel utána, nyugi.
2014. máj. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én se nagyon értem. Én használtam ezt a terméket, kúp 3 napig, + 1 hétig még a krém, mikor gombás fertőzést kaptam egy hosszabb antibiotikumos kezelés után. De a doki mi a fenének javasolta ezt anélkül, ha nem volt bajod? Szerintem ha hüvelygombája van vkinek (nekem is csak 1szer volt) azonnal észreveszi olyan kellemetlen. Valószínűleg rendbe leszel, de legközelebb ok nélkül ne használd, mert ha később kelleni fog, nem fog hatni.
2014. máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Bajod nem lehet, csak teljesen fölösleges volt használnod.
2014. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Azért javasolta, mert valószínűleg tényleg hüvelygombád van, ezt szerintem meg tudja állapítani ránézésre is, biztosan nem teljesen hülye, hogy olyasmit javasoljon amire semmi szükség nincs. Te pedig nagyon jól tetted, hogy az első szex előtt megvizsgáltattad magad.
2014. máj. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Első szex elött miért tette jól hogy megvizsgáltatta magát??


Ez legfeljebb arra volt jó hogy Canestent használhattad most annak ellenére hogy nem volt semmi bajod.


Az első ellenőrzésre a protokoll szerint a nemi élet megkezdése UTÁN kb 1 évvel, és nem elötte kellene menni.

2014. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Amúgy nem lesz semmi bajod a Canestentől kedves kérdező.
2014. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!