Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó szédülés 1 hete,...

Állandó szédülés 1 hete, állandó fáradság, menstruáció 12 napja késik. Mi bajom van?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászomhoz legközelebb 3 hétre van időpont!... Tesztet csináltam kb. a 10. napnál de negatív. Egyébként max 2-3 napot szokott csúszni a menzeszem. A frontra fogom a fáradtságot és a szédülést. Valakinek valamilyen hasonló tapasztalat vagy sztori?

Előre is köszi!



2014. máj. 23. 13:39
 1/7 anonim válasza:
nekem egy honapot kesett most, gondolom ez a idojaras kikesziti a testet
2014. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És neked előtte is volt késés? Rosszullét?
2014. máj. 23. 18:30
 3/7 anonim válasza:
Nekem egy honapja kesik.. Terhes en semmikepp nem vagyok mert csak 12. Vagyok szedulni en egy hete szedulok.az okot SAJNA szerintem semmi komolyabb bajod nincs ne aggodj probalj meg kikapcsolodni pihenni vagy azt csinalni amit szeretsz mondjuk aluni azolyaan jo vagy mondjuk en narutozni szoktam vagy mas animet nezni engem ez ,,megnyugtat' igy nem vqgaok annaira feszult de ez en vagyok
2014. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen lazítanod kellene, mert a stressztől lehet, ez, kikészült a tested.

Amúgy hány éves vagy? Az első 2-3 évben még lehetnek ilyenek, nem rendszeres teljesen.

2014. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok. Nem szokott így kimaradni már jó pár éve!..késés még oké, de csak pár napot. Most vagyok a 19. napnál, gondolom már nem jön meg csak jövőhónapban. Stresszre vagy frontra fogom még én is. De ez az állandó fáradtság kiborít, amikor tehetem meg lefekszem pihenni és most magamhoz képest is nagyon sokat pihenek. Ezért gyanakodnak terhességre, csak a teszt meg negatív. Görcsölget, mintha meg akarna jönni, de semmi. Köszi a válaszokat! :)
2014. máj. 29. 07:08
 6/7 anonim válasza:
Te nem Horváth Loretta vagy?
2014. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem :)
2014. júl. 1. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!