Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációm első napján...

Menstruációm első napján amikor nagyon erős 9 órás hegyi túra lesz tipp? Félek erdőben cserélni (kullancs, egyebek)

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Applikátoros tamponra még nem gondoltál? Az higiénikus, könnyebb is felhelyezni. A csere is megoldható ezzel kb. 20 másodperc alatt. Gatya, bugyi le, tampon ki, applikátoros tampon fel. Ez tényleg nem több mint 20 másodperc, ennyi idő alatt a kullancs sem mászik fel. Ráadásul ugye az erdőben nem oldható meg a kézmosás, de az applikátoros tamponnál erre nincs is szükség.
2009. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi egy applikátoros tampon csoamg drágább? mennyivel?
2009. dec. 29. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a dm-ben szoktam venni 8 darabos és 249 ft!


Most már egy éve csak azt használom, nekem jobban bejön! A nedvszívó képessége is ugyanolyan jó, mint akármelyik ob tamponé, de pont jó helyre bírom vele felhelyezni, ráadásul nem lesz véres az ujjam, aminek meg kifejezetten örülök. Jó persze így is kezet mosok előtte-utána, de volt már, hogy vonaton kellett tampont cserélnem, és a vonaton ugyebár nincs nagy higiénia, víz sem folyt a csapból, de fel tudtam helyezni az nélkül, hogy fertőzést kaptam volna.

2009. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha a dm-ben nem kapsz, akkor a gyógyszertárban próbáld meg.
2009. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!