Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rettentően fáj a nőgyógyászati...

Rettentően fáj a nőgyógyászati vizsgálat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem értem, mindenki azt mondta hogy nem fájdalmas, hát nekem az... és nagyon. Remegni kezdek, a könnyem kicsordul, a doki meg kinevet, hogy ne mondjam már, ez nem fájhatott... hát kösz hogy ilyen megértő...

Most ez másnak is ilyen fájdalmas vagy ha nem, akkor nekem miért? Én csinálok valamit rosszul, vagy mit tehetnék hogy ne fájjon? Sajnos hiába voltam eddig, a gondom nem oldódott meg, úgyhogy mehetek vissza még párszor. :/


2014. máj. 23. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A technikádon változtass. Valószínűleg rossz a tartásod. Ejtsd le kicsit a fenekedet, így kiegyenesedik a hüvely és nem lesz fájdalmas.

Igenis fájhat a vizsgálat, ha rossz pózban vagy közben, csak értelmes orvos szokott szólni miatta.

2014. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott fájni, én már megtaláltam a módját, hogy lehet kikerülni a dolgot, és más vizsgálatokkal helyettesíteni.
2014. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az UH-vizsgálat az nem fájdalmas
2014. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem az első nőgyógyászomnál a rutin nem fájt, utána pár évet kihagytam, aztán az újnál nemrég voltam először, szerintem kitapintotta még a legutolsó nyirokmirigyemet is, egyszerre nyomkodott kívülről meg belülről, már azt hittem ki akarja vájni a méhem az ujjával... én mondjuk szó nélkül kibírtam, mert jól tűröm a fájdalmat, de tény, hogy sokkal kellemetlenebb volt, mint ahogy mások elmondták. Szerintem csak arról van szó, hogy van, aki érzékenyebb ott. Mindenesetre ha tényleg annyira fáj, akkor ne hagyd, hogy kinevessen, hanem szólj rá, hogy tényleg baromira fáj, és ha nem oldja meg, akkor legközelebb véletlenül orrba rúgod a tapizás közben. Egyébként milyen gondod van? Lehet ám, hogy attól fájdalmasabb.
2014. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Írtam privát üzit.


Üdv!

2014. máj. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

22:33

Bírmom az ilyen kijelentéseket. Majd aki fájdalmat átél, eldönti, hogy fájdalmas-e vagy sem. ;)

Nekem is fájt nagyon, de megvolt/van rá a jó okom. Legközelebb csak nőhöz megyek, remélem ott jobban el tudom engedni magam. Keress egy olyan orvost, akiben megbízol, és elsőre csak beszélgessetek, szerintem utána már nem lesz olyan rossz.

2014. máj. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Női orvos lenne a javallat az első vizsgálatokra mindenképpen. Azért csak nem görcsöl az ember lánya annyira mint egy férfi elött.
2014. máj. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

09:44 - persze. Engem vizsgált már nő (a férfidokimnak sos műtétje volt, így nem tudott bejönni), hát azt hittem, meghalok. Abszolút durván csinálta, majd mikor mondtam, hogy fáj és nem lehetne-e kicsit finomabban, lecs.szett, hogy ő is kibírja évente egyszer, nem kell a hiszti. Azt hittem, menten lebszok neki egyet.


Furcsa, de mikor a dokim csinálja (vagy az első, aki sajnos elköltözött), maximum kellemetlen, de egyáltalán nem fáj.

2014. máj. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Biztosan féltékeny volt rád az a csibész doktornő, és bosszút akart állni.
2014. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na persze, majd a női doki fog fájdalmat okozni neked, és nem a férfi, aki soha nem érezhette a kacsát és ujjakat erőszakosan behatolni!

Ne nézz már hül.ének!

2014. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!