Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruálok és egy eléggé...

Menstruálok és egy eléggé nagy darab jött ki tusolás közben. Mióma?

Figyelt kérdés
Menstruálok és egy eléggé nagy darab jött ki tusolás közben. Ijesztő volt, ennyire nagy darabot még nem tapasztaltam. Múlt héten voltam nőgyógyásznál sima rákszűrésen, rendesen meg is vizsgált, azt mondta minden rendben. Ha miómám lenne azt érezte volna? Uh nem volt.
2014. máj. 24. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Jézusom! Gondolod, hogy kijön belőled a miómád? Mostanában miómája volt valamelyik ismerősödnek, hogy ez eszedbe jutott? Ami kijött, az vér és nyálkahártya.
2014. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. Nem gondoltam hogy a mióma jött ki......... De a miómától lehet mindez vajon?????? És ha van akkor azt észrevette volna a doki?
2014. máj. 24. 23:07
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
De mi az összefüggés a nagy darab kijövetele meg a mióma között? Mért lenne miómád?
2014. máj. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fenéket van miómád. Könyörgöm, az vér és nyálkahártya, attól van, hogy MENSTRUÁLSZ. Atyavilág. Ha fáj a fejed, biztos agydaganatod van? :D

Ne vedd zokon, aranyos, hogy így aggódsz.

2014. máj. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ez nem mióma kórjelző.
2014. máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez normális.
2014. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem gondolom én sem, hogy miómád lenne, mert annak más tünetei is lennének, és az orvos jó eséllyel látta volna.


Viszont a többieknek mondom, hogy de, a sok alvadt vér, pláne, ha nagy, az utalHAT miómára.

Tapasztalatból is mondom, nekem volt, és amíg mióma mellett menstruáltam, sokkal több és nagyobb ilyen jött ki, kiszedték a miómát, azóta nincs ilyen gond, vagy minimális.

2014. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?
2015. dec. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!