Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » én az ilyen egészségügyi...

én az ilyen egészségügyi témaban szégyellös vagyok anyukam elött. ö azt keri hog borotvaljam a labamat de én nem akarom, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok. anyukam azt keri hogy borotvaljam a labam de én még nem akarom mert cikinek tartom és még nem készültem ra fel. mit tegyek?

2014. máj. 25. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig a legjobb az őszinteség. Próbáld úgy intézni, hogy ott legyen a legjobb barátnőd, már ha van. Ő segíthet, ha megbeszéled vele.
2014. máj. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mire nem keszültel fel? Mit nem adnék egy ilyen anyaert, aki támogat ezekben a dolgokban..
2014. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a szőrös lábat nem tartod cikinek?
2014. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem ez tul gyors h az egyik pillanatban még cuki kislanyvagyok masik pillanatba meg egy gorilla... -_- az a baj h nemismeritek anyukamat ö mindenböl viccet csinal...
2014. máj. 29. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!