Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az oldalamon egy kis dudor...

Az oldalamon egy kis dudor kezd növekedni. Elmenjek vele a házidokihoz?

Figyelt kérdés

Vagy fölösleges? És ha van kórházi zárójelentésem, azt el kell neki vinni? Mármint nekem a szülés utáni zárójelentésem van. Kell neki belőle vinni egy példányt? Előtte még sosem voltam kórházban, így fogalmam sincs.


(Bocsi, ez egyszerre két kérdés volt...)


2009. dec. 30. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:

A dudorral menj orvoshoz AZONNAL!!! Talán semmi különös, de lehet komoly gond is. (Nem szeretnélek ijesztgetni)

A záróból is vigyél egy példányt!

2009. dec. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első választ is én írtam! Nekem egy csontkinövéstől volt dudorom panaszt nem okozott. Anyukámnak viszont tumorja volt (szájában). Ezért vagyok pánikolós!
2009. dec. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze el kell menni orvoshoz.Lehet csak egy egyszerü zsirmirigy,de jó ha megnézik.A kórházi zárójelentés szerintem nem szükséges.
2009. dec. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mentőhelikoptert is hívj, és a fókuszra is készülj fel, mert tuti jönnek majd....
2009. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

13:09-es: Meg tudnád adni a számukat?


Azért kérdeztem, mert útálok dokihoz járni. A kislányomat viszem gyerekorvoshoz, mert muszáj beadatni az oltásokat. De hála Istennek még nem volt beteg.

Egyszerűen csak vártam valamiféle megerősítést. De köszi, hasznos volt a válaszod, meggyőztél. Máris hívom a fókuszt! :)

2009. dec. 30. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!