Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig fogok még növekedni?

Meddig fogok még növekedni?

Figyelt kérdés

magasságomra gondolok...

18 evesen meg csak 185cm korul voltam, mostmeg 21 vagyok es poenbol megmerekeztem es mar 194. marmar kezdem magam kenyelmetlenul erezni, hogy barhol vagyok atlatok az emberek feje felett:S akarhol vagyok mindenki engem nez...ha kicsit alacsonyabb lennek nem lennek feltuno es en ilyen akarok lenni...


2011. jún. 18. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Alacsonyabb már nem leszel. De sportolsz valamit? kézilabda, kosárka? vagy vizilabda?
2011. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem, ilyesmiket nem sportolok, csak neha edzek. kikene magam probalni tudom, de nem tudom miben lennek jo :S
2011. jún. 22. 00:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég magas vagy! De mostmár nem fogsz növekedni, a nők álltalában 21-2 éves korukig nőnek. szerintem már elérted az állandó magasságod!
2011. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bocsesz, de fiú vagyok XD
2011. jún. 22. 23:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Hupsz :) Bocsi, de totál azt hittem, h lány vagy :D

Hát akkor meg miért parázol?

Az nagyon jó ha a fiú magas :D

Azt hittem lány vagy, de igy találhatsz barátnőt :P nem gond ha alacsonyabb mint te, ha lány lennél nagyobb baj lenne :D hisz akkor nehezebben találnál tőled magasabb fiút :)

18L

2011. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:)


mert nyomás alatt érzem magam, mivel magas vagyok. de lehet hogy nem emiatt. szép is lenne, ha lány volnék és 194centi lennék:D

2011. júl. 18. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!