Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van összefüggés az ovuláció...

Van összefüggés az ovuláció és a stressz között?

Figyelt kérdés
Naptár szerint tegnap volt a 14. napom, ovuláció. Tegnap és ma nagyon erős barna folyásom van, ami eddig csak abban az időben volt, amikor fogamzásgátlót szedtem (fél éve nem szedem, azóta normális a menstruációm és nem volt eddig ilyen problémám). Az utóbbi egy hónap elég stresszes volt, sokat idegeskedtem (érettségi, kapcsolat), lehet hogy csak ez miatt van ez a tünet? (Sokat szenvedtem ezzel a gyógyszer szedése alatt, ez volt az egyik oka hogy abbahagytam, többféle gyógyszert kipróbáltam és 4-5 hónap múlva is mindig volt ilyen barna folyás.)
2014. máj. 25. 14:32
 1/1 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy tegnap óta a hasam is eléggé fáj, majdnem mint menstruációkor. Ez normális, betudható a stressznek, másnak is volt ilyen?
2014. máj. 25. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!