Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja ezeket a fájdalma...

Mi okozhatja ezeket a fájdalmakat?

Figyelt kérdés
A jobb és bal oldali petevezetékemnél szúró fájdalmat érzek napok óta, nem folyamatosan de elég sűrűn és hasi görcseim is vannak, illetve fel vagyok puffadva mint ha várandós lennék.Rázkódásra (pl. bicajozás hupplis utakon) is fáj mintha mozogna a petefészkem baloldalt Menstruációt nem jelez, mivel 9-én kell megjönnie, ha 28 napra jön meg (mostanában elég össze vissza jön meg sőt most rövidebb ideig is tartott meg nem is görcsöltem annyira szerencsére). Együttlét alatt is fájdalmaim vannak néha a méhemnél. Nőgyógyásznál 2 hónapja voltam, akkor nem vett észre semmi elváltozást.
2014. máj. 26. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A peteérés folyamata több napig is eltart, nem lehet, hogy most így középidő körül azt érzed? Csak mert nekem is szokott így szurkálni meg fájni középidőben, több napig, míg a tüsző meg nem reped.
2014. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szoktam érezni csak nem ilyen erősen illetve csak 2 napig de most már 4 napja fájdogálok. Szeretnénk kisbabát csak a majdnem mondhatni rendszertelen menstruációm végett csak a szúrkálódásokra tudunk hagyatkozni mivel a pontos középidőm fene tudja mikor van. Most legutoljára 29 napra jött meg, előtte 30 aztán 27, 35 napokra jött meg tehát össze vissza.. Lázam nincs illetve székrekedésem se hogy esetleg vakbélgyulladás lenne. Az abszolút kizárt, hogy várandós vagyok igaz? Már csak a rövidebb és kevesebb menstruációmra hagyatkozva illetve szagundorom van néhány dologtól, hányinger és szédülések is jellemzik ezt az elmúlt másfél hetemet.
2014. máj. 26. 14:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Én megvárnám a helyedben a nemvártat, és ha nem jön meg 9 vagy 10-én, akkor csinálnék egy tesztet. Szurkolok, hogy összejöjjön a baba!:)

De amúgy, ha gyanítod, hogy még az előző ciklusban teherbe estél, akkor csinálhatsz egyet holnap reggel is. Ha negatív, akkor meg ahogy írtam, majd jövőhónapban.

2014. máj. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!