Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 9 napot késett a menstruációm,...

9 napot késett a menstruációm, ma reggel megjött és iszonyatos fájdalmakat éltem át. Az ölem borzasztóan fájt. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
9 napot késett a menstruációm, ma reggel megjött és iszonyatos fájdalmakat éltem át. Az ölem borzasztóan fájt,nem tudtam üljek,álljak,vagy járkáljak... Fehér voltam mint a fal, 3x leizzadtam fél h alatt, egy keveset hánytam is. Szóval nagyon rossz volt.Ilyen még nem fordult elő velem. Mitől lehet?
2007. okt. 29. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Jó volna tudni mitől késett kilenc napot a mensid.

Lehet hogy csak felfáztál és azért volt ilyen fájdalmad és a késés,de az is előfordulhat hogy teherbe estél(ezt neked kell tudnod lehetséges-e)és elvetéltél.

2007. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
9 napos késésnél és majdnem szülési fájásoknál lehet,hogy spontán vetélésed volt.Menj el orvoshoz minél előbb.
2007. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
51%
Nekem is volt már ilyen. Szinte mindig késik, és a fájdalom mindig elviselhetetlen. Sajnos van ilyen, és az orvosok se sokmindent tudnak vele kezdeni. Ahogy idősödsz elvileg enyhül.
2008. aug. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél be valami fájdalomcsillapítót
2016. nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!