Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetek annak érdekében...

Mit tehetek annak érdekében hogy hamarabb megjöjjön a menstruációm?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. 1-2 max 3nappal szeretném ha hamarabb megjönne mert osztálykirándulásra megyünk méghozzá vízpartra. :/ Amikről eddig hallottam: Rozmaring te, meleg vízbe ülni. Előre is köszi a válaszokat. :)

#menstruáció előrehozás
2014. máj. 26. 16:22
 1/4 Medvi válasza:
Régen, amikor gyakran ittam magas vastartalmú VAS+C pezsgőtablettát, mindig bejött, más is kipróbálta, és neki is bejött. Ehhez az kell, hogy a ciklus elejétől kezdve minden nap igyál egyet vagy kettőt. Talán nálad is működni fog.
2014. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg menj el a boltba és vegyél tampont. Azzal tudsz majd úszni.

Az olyan hü.lyeségeket pedig, hogy minden sz...rral tömöd magad hátha hamarabb megjön, Felejtsd el!

2014. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az hogy veszek tampont az nem gond! De attól függetlenül még kellemetlen hogy megvan és egy iskolai táborban nem olyanok a körülmények.. Izzadok és kényelmetlen, tampon ide-oda
2014. máj. 31. 21:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy gyógyszer, amit, ha az előző menszeszed után elkezdesz szedni, akkor késlelteti a következőt.

Eltolja néhány nappal, egy héttel. Nekem működött a nyaraláson, tudom ajánlani.

Bár én már felnőtt vagyok, nem tudom neked felírják-e.

A neve: Norcolut, de vannak más készítmények is.

2017. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!