Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok, akiknek szőrös a...

Csajok, akiknek szőrös a hasa, elment endokrinológushoz és megszűnt a szőrösödés?

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
15%

A hormonbetegségek attól szűnnek meg, hogy a nők 'elmennek'. Az egészséges szexuális élet, ugye.


Az endokrinológusoknak ritkán van hatékony gyógymód a kezükben, ők is gyógyszereket adnak el. De ha a hormonális problémákat is civilizációs betegségként kezeljük, akkor sok esetben gyógyíthatóak + például a hagyományos kínai orvoslás eleve hormonális problémaként kezel számos betegséget, így az ilyen gyógymódok általában már kiforrottabbak és hatékonyabbak mint az endokrinolóus eszközei. Viszont endokrinológián igen jól diagnosztizálnak!

2014. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon szőrös (ott is!) Voltam annó adott gyógyszert,olyan fél évig szedtem,de nagy változás nem lett.

Bizonyos helyeken gyengébb lett a szőr,olyan pihe lett,de a kúa vége után pár hónappal visszaerősödött. De konkrétan a hasamnál semmi változás nem lett.

2014. máj. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

akkupunktúra segíthet??


Utolsó,akkor végül is nem sikerölt végleg megszüntetni?

2014. máj. 27. 20:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Akupunktúra is segít. És az igazi akupunktőr orvos az táplálkozásban is tud tanácsot adni, mert Kínában ezeket kompletten tanítják, ha minden igaz.
2014. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!