Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy vizsgálat során kiderült,...

Egy vizsgálat során kiderült, hogy nagyon kevés fehérjét fogyasztok, ezért nem fogyok?

Figyelt kérdés

Hetente 4-szer edzek 1 órát, aerobic,spinning,pilates,futás felváltva, mégsem látom az eredményét, lehet,hogy ezért?


Egészségesen étkezem. 181 cm vagyok és 77 kg. 10 kg-ot szeretnék lefogyni.


Előre is köszönöm a válaszokat! 24/L



2014. máj. 27. 11:15
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Hogy a pikliben étkezel egészségesen, ha kevés fehérjét eszel?
2014. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez az "egészségesen étkezem" már csak egy klisé, boldog-boldogtalan kijelenti általában a leghalványabb táplálkozási ismeretek nélkül. Kb annyit tesz sokaknál, hogy "próbálok nem a mekdönciben élni".
2014. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Regisztráld magad a KalóriaBázis.hu-ra. A személyes adataid bevitele után (jelöld meg ahol kéri: súlytartás) kiadja a napi szükséges kcal-bevitel mennyiségét. A főoldalon pedig kirészletezi, hogy azon belül: ch, fehérje, zsír összetevők napi szükséglet. Amikor este a nap során elfogyasztott kaja mennyiségét felvésed, majd látod, hogy fehérjéből hogyan is teljesítettél. Érdemes azért ezt egy bizonyos ideig vezetned, akkor majd látnád, hogy valóban mennyire egészséges az étkezésed!!!!
2014. máj. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hülyeség hogy kevés fehérjefogyasztás miatt nem fogysz. Mármit, még ha tényleg kevés lenne, akkor is tudnál fogyni.


Inkább a többi makrotápanyagot gondold át, nem sok-e a szénhidrát, tejtermékekkel nincs-e gond, hormonrendszered rendben van-e.

2014. máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mozgás mindig életem része volt, még ha nem is ilyen mértékben, de én akkor kezdtem fogyni (és megtartani a súlyom), amikor felhagytam a lisztek, pékáruk, tészták fogyasztásával és helyette sok zöldséget ettem, persze ehhez (hogy ne legyek állandóan éhes) növeltem a fehérje bevitelt.
2014. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!