Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet felcsúszott a tamponom?

Lehet felcsúszott a tamponom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma reggel (úgy emlékszem),hogy az éjszakai betétem lecseréltem tamponra.. Amikor már a sulimban észleltem,hogy nincs meg a madzagom..(pár napja ugyan ez előfordult) így nem is keresgettem.. Haza értem és ki akartam cserélni,de nem találtam a madzagot magamban.. Attól félek,hogy felcsúszhatott.. De nem nagyon érzek semmit. Mit csináljak? Lehet,hogy pisilés közben kicsúszott vagy valami? Vagy talán be sem tettem.. (de gondolom betettem,mivel nem akartam elázni) Történt már valakivel ilyen? Ti hogyan oldottátok meg? Ha nem tudom ma kiszedni inkább menjek el orvoshoz? Ha elmegyek Ő mit tesz?



2014. máj. 27. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Édesem. A tampon ha teljesen átázik akkor egy idő után magától kicsúszik. Azért azt csak érzed, hogy bent van.. Annyira fel nem tud menni.
2014. máj. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De amikor pisiltem nem vettem észre,hogy kicsúszott volna.. :( Félek..
2014. máj. 27. 18:59
 3/6 A kérdező kommentje:
Segitsetek kerlek
2014. máj. 27. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne idegesíts már ennyire nem lehetsz életképtelen !!! Basszus! Nyúlj fel magadba egy újjal és tapogasd ki, hogy ott van-e !!!
2014. máj. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne izgulj!

SEMMIKÉPPEN se "csúszhat fel", vagy maradhat bent!

Biztosan kicsúszott a WC-ben, vagy elfelejtetted hogy nem tettél be...

2014. máj. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Na milett vegul? Egyebkent nekem is volt ilyen es felcsuszott nagyon mert azt hittem enis hogy kicsuszott vagy nem raktam be es raraktam meg egyet. kb 1ora volt kiszedni

Remelem neked nem ez tortent mert nem kellemes

2014. máj. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!