Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel lehet elérni a fájdalmas...

Mivel lehet elérni a fájdalmasabb menstruációt?

Figyelt kérdés
még sose volt olyan igazi fájós görcsöm, körülöttem meg mindenki panaszkodik h neki mennyire fáj, valami keverék v bármi?

2014. máj. 27. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Bocs de normális vagy? Neked nem fáj ami másnak és szeretnéd ha fájna?
2014. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Pfff... pont ma küldtek haza a munkából, mert nem tudtam a görcseim miatt felállni a mosdó padlójáról, miután kihánytam a belem.

A fél karomat odaadnám, ha nem lenne fájdalmas, sose hallottam még, hogy valaki erre vágyna.


A fájdalmas menstruáció oka sokféle, hormonális, a női szervek elhelyezkedése de akár a táplálkozás is lehet (pontosabban egyes tápanyagok hiánya). Hiánybetegséget meg nem akarsz, ugye? Se hátrahajló méhet.


Mióta magnéziumot szedek, azóta jobb, de ez a mai padlóra küldött.

2014. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Addig örülj basszus, amíg nem tudod, hogy milyen sz@r!


A múltkor én is majdnem összeestem a munkahelyemen, annyira fájt a hasam.

2014. máj. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Atyaég, kérdező, te teljesen hülye vagy.
2014. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Ess majd teherbe, szüljél gyereket, akkor majd megtudod milyen az a nagyon erős görcs.
2014. máj. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
gyökér :) Irigyellek a bajaidért...komolyan
2014. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Inkább örülnél neki! Engem olyankor mindig hazaküldenek. Már ha eljutok egyáltalán a bejárati ajtóig olyankor.
2014. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Hülye vagy?
2020. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező, sajnos én meg tudom érteni a problémádat!


Engem mindig azzal csúfol a többi lány az iskolában, hogy "zsírdisznó" vagyok, biztosan azért nem fáj, mert dagadt vagyok, meg hogy csak azoknak a lányoknak nem fáj, akik összefeküdnek minden fiúval! Pedig nem is vagyok kövér és még szűz vagyok! :(

( 165 cm, 50 kg. )

Meg hogy én így egy pasinak sem fogok kelleni, menjek a dzsungelbe, ha olyan "őslény" vagyok, hogy nem érzem! :(

Ilyeneket mond nekem a sok görcsölős szemét, más témájuk nincs is, mint a menstruáció!


Ráadásul mindig összevérzem magam, mert sosem veszem észre, amikor megjön, semmi jele nincsen! :(

Mégis honnan tudjam azt előre, hogy mikor fog megjönni??


Bezzeg egyesek már napokkal előre érzik és csúfolják az olyan szerencsétleneket, mint mi! -.-


Ők inkább becsüljék meg magukat és örüljenek, hogy nem olyan "zsírdisznók", meg "őslények", mint mi és nem vérzik össze magukat!

És mindenki csak velük foglalkozik, minket meg letoj mindenki... :(

2020. nov. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!