Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ceglédiek! Ki tudja, hogy...

Ceglédiek! Ki tudja, hogy rendel-e még a Ruszin Judit Nőgyógyász? Vagy a Bihal Gabriellát, hol tudom elérni magánredelés miatt?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja tervezem, hogy elmegyek, de felhívtam az sztk-t ott azt mondták hétfőn rendel 11-ig, nagy nehezen elkéreckedtem melóhelyről, és ott azt mondták mégse rendel. (30km-t utaztam, mert Szolnoki vagyok, csak ott születtem) Aztán újra felhívtam őket, akkor azt mondták pénteken rendel délelőtt, kértem időpontot, még azért pénteken mielőtt indultam, felhívtam őket, hogy akkor biztos mehetek-e (mert azért nekem se mindegy a benzin) és akkor azt mondták, hogy nem is ismerik, és ott nem dolgozik olyan. A Bihal Gabriellának meg nem tudja senki a számát, hogy mit hívjak fel, ha magánrendelésre mennék....
2014. febr. 11. 18:37
 1/5 anonim válasza:

Én Dr. Bihal Gabriellát ismerem, mivel abonyi vagyok, ha más nincs, menj el Abonyba, de ott is csak sztk-s rendelése van.

Illetve a személynevek előtt nem használunk névelőt!

2014. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ok köszi. hirtelen idegembe nem a helyesírás járt az eszembe...
2014. febr. 14. 08:06
 3/5 anonim válasza:
Ha mindenfelekeppen nohoz szeretnel menni es cegleden, akkor tudom ajanlani a Fazekas doktornot. Egyebkent cegleden egyik nogyogyasszal sincs gond, ha ferfi, ha no....
2014. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
okees, rendben köszi. :)
2014. febr. 15. 21:09
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! Valaki nem tudja hol és mikor rendel Dr.Fazekas Annamária ?Esetlteg telefonszámot tudtok irni ? Elöre is köszi
2016. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!