Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy gombát...

Lehetséges, hogy gombát kapott el tőlem a barátom. Ugye nem komoly a bajom?

Figyelt kérdés
Barátom a héten ment el bőrgyógyászhoz, mert a péniszén piros pöttyök jelentek meg. Az orvos azt mondta, hogy gomba, de semmi komoly. Kapott rá egy krémet. Én holnap megyek nőgyógyászhoz. Félek, hogy tőlem kapta el. Persze nem voltam senki mással együtt. Viszont voltam strandon, termálfürdőben. Ott is elkaphattam. Mit csinálnak velem a vizsgálat során? Ugye nincsen komoly bajom? Eddig nem volt semmilyen nőgyógyászati problémám. Most nagyon meg vagyok ijedve. Egy 18 éves lány
2008. júl. 29. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem hinném, hogy tőled kapta el, és ha igen akkor sem fogsz belehalni... Egyszerű, gyors lefolyású dolog ez, nincs miért aggódnotok.
2008. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi komoly baj.A gombát minden ember egész életében legalább egyszer tuti elkapja.A strandon össze lehet szedni a gombát.De ez ne annyira komoly betegség.Elmész a nődokihoz.Esetleg megvizsgál és felír neked valamilyen gyógyszert amit szenned kell a hüvelygomba eellen.
2008. júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem kell aggódni. Van valamilyen tüneted? Sárga folyés és fura szag, viszketés, égető érzés... Ezt meg fogja kérdezni a doki, miután elmondtad, hogy miért vagy ott. Ír fel gyógyszer és ennyi.
2008. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Nem volt olyan vészes a vizsgálat és a doki azt mondta, hogy 1 hét alatt meggyógyulok. :)
2008. júl. 30. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!