Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nélkülem megy a barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nélkülem megy a barátom a haverokkal 3 többnapos nyaralásra. Szerintem ez sok egy komoly kapcsolatban (másfél éve együtt), nekem rosszul esik. Tudom, hogy szeret, de akkor mégis miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Szerintem sem kell mindig egymás nyakán lógni, de ez meg már a ló túloldala. Igaz, hogy velem is megy nyaralni, de nélkülem többet lesz. Ráadásul bulizós is vagyok, sosem rontottam el szerintem a kedvét. Meg hát nélkülem sokszor megy bulizni, abba már bele is törődtem. De ez a három kannyaralás sok. Mit gondoltok?

21N


2011. júl. 3. 18:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
62%

Téged nem is hívott?

Mi soha nem mentünk eddig, és szerintem nem is fogunk egymás nélkül nyaralásra menni. Nagyon ragaszkodunk egymáshoz.

2011. júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nem, nem hívott, és meg is mondta, hogy ezek pasinyaralások... :/
2011. júl. 3. 18:20
 3/32 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk a nők gyakran hisztiznek amikor mértéktelen sörözés, hülyülés stb esete forog fenn, ilyenkor jó azért ha nincs ott a csaj :)
2011. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
79%
Attól még, hogy a havejaival akar lenni, szerintem elvihetne. Legfeljebb keveset lesztek együtt. Vagy úgy gondolja, hogy akadályoznád valamiben azzal, hogy ott vagy?
2011. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
39%

Azt gondolom, hogy külön kell választani a magánéletet és a barátokat. Abban igaza van, hogy nem visz magával egy-egy ilyen ahogy te fogalmaztál "kan nyaralásra". Én se tudnám úgy elengedni magam, ha ott van a barátnőm. Külön elmegyünk és akkor meg a haverok nem tartják a gyertyát.

Az, hogy ő háromszor is megy nyaralni... hát istenem, sok a pénze.

2011. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
75%

Soknak tűnik, bár vannak olyan kanbulik, amiről jobb, hogyha lemaradsz...

Versenythányos részeknél... :)

2011. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyen többnapos 'kannyaralásokat' nem agglegénykorban kéne megejteni? Én nem tudnák úgy elutazni több napra a barátnőimmel, hogy a páromat itthon hagyom.
2011. júl. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
ha megbízol benne, akkor hadd menjen. ha nem, akkor meg úgyis mindegy, hogy hisztizel-e vagy sem, úgyis elmegy. meg egyébként is, ha nem bízol meg benne, minek vagy vele? ha van rá pénzed, menj el te is a barátnőiddel, és érezd te is jól magad.
2011. júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
53%
Már miért kéne agglegénykorban megejteni? Meg mit vársz, a haverok tartsák a gyertyát miközben a pasid téged töm meg smároltok? Komolyan mondom időnként úgy érzem a nőkből hiányzik az a minimális empátia is...
2011. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%
18.32-es vagyok - egyébként meg én sem vinném el a barátomat egy csajos nyaralásra, szóval szerintem abszolút nem gáz, hogy nem hívott. kivéve ha mennek lányok is, akkor gáz.
2011. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!