Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menszes utan par nappal picit...

Menszes utan par nappal picit verzes napokig mitől lehet?

Figyelt kérdés
vasárnap múlt el a mensesezm,kedden wczés után megint volt,kevés,azóta minden nap van kicsi vérzés.Mi okozhatja?Múlt hónapban voltam orvosnál,ugyan ez miatt,akkor gyulladást állapított meg,adott klion 250 mgt,es kupot.Akkor elmúlt,most megint kezdődik,tiszta ideg vagyok emiatt...
2014. máj. 30. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj.

Az életkorral a menzesz is változik. Unokatesómnál is ez volt probléma, kb fél évig. Nála is vagy gyulladás, + kis hormon zavar, utána meg a stressz... Neki fogamzásgátlót írtak akkor fel, de nem vált be.

Ha a pubertásban vagy, vagy a huszas éveid elején, akkor a hormonoktól előforduhat.

Szerintem keresd fel újra a nőgyógyászt, vagy esetleg keress fel egy másikat, lehet, h mást mond.

2014. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi ,40 éves vagyok:)
2014. jún. 4. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!