Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha fogamzásgátlót kezdek...

Ha fogamzásgátlót kezdek szedni lemennek a pattanásaim?

Figyelt kérdés
Nőgyógyász szerint igen. Sőt mivel a bőrgyógyász már nem tud mit kezdeni a folyton vörös pattanásos arcbőrömmel ő azt tanácsolta, hogy vérvételes papírral menjek legközelebb és ír fogamzásgátlót. Személyes tapasztalatokat szeretnék tőletek. Segített-e? Ha igen mennyi idő után? Mert a koromhoz képest nagyon csúnya az arcom. Köszi a válaszokat. :)

2014. jún. 1. 13:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lemennek, de amint abbahagyod visszajönnek. Én holnap megyek vissza nőgyógyászhoz kérni beutalót hormonvizsgálatra ungyanis alig menstruálok plusz tele vagyok pattanásokkal. Elintézett egy fél éves fogamzásgátlóval, hogy attól rendbe jövök, nem kell itt hormonvizsgálat, szóval erről ennyit...
2014. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ... valószínűleg nekem is a hormonjaim rakoncátlankodnak... :-/ Értem. Sok szerencsét és kívánom, hogy rendbe jöjjön az arcod! :-)
2014. jún. 1. 13:31
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát elvileg igen, de azért én jól meggondolnám, érdemes-e fogamzásgátlót szedni, hiszen elég káros mellékhatásai lehetnek. Nekem sem szép a bőröm, de elkezdtem használni a Mannaszappant, és láthatóan szebb tőle, te is kipróbálhatnál valami natúr kozmetikumot. Hány éves vagy amúgy? Küldhetsz képet a bőrödről ha gondolod, lehet hogy nem is olyan csúnya mint hiszed. 18/L
2014. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Köszi. Remélem neked is rendbe jön. Jobb lesz, ha te is kierőszakolsz egy hormonvizsgálatot már most.
2014. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Azt szeretném még kérdezni, hogy miután elkezdem szedni mennyi idő után lesz látható a változás?

19 leszek pár napon belül.

2014. jún. 1. 13:34
 6/17 anonim ***** válasza:
Én nem pattanások miatt, hanem védekezés szempontjából kezdtem el annak idején fogamzásgátlót szedni. A pattanásaimnak nagyon jót tett. Aztán mikor abbahagytam, akkor még sokkal, de sokkal pattanásosabb lettem. 26 éves vagyok, de talán még egy tinédzsernek sincs annyi pattanása, de még nekem sem volt tiniként annyi, mint most van. Az arcom, a kezeim, a mellkasom, a hátam, csupa pattanás. Szóval tényleg, fogamzásgátló abbahagyása után még sokkal rosszabb lett a helyzet. Jelenleg én is ott tartok, hogy most voltam bőrgyógyásznál, akitől kaptam pár receptet, kenceficéket, amik remélem segítenek.
2014. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Megpróbálom!:-)
2014. jún. 1. 13:34
 8/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is jártam bőrgyógyásznál az szintén addig jó csak amíg szedem a gyógyszert. Utána 1 hét alatt teljesen visszajönnek a pattanások.
2014. jún. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én másfél éven keresztül jártam felváltva kozmetikushoz és bőrgyógyászhoz... és sajnos... semmi.... :(
2014. jún. 1. 13:36
 10/17 anonim ***** válasza:
endokrinológián jártál már?
2014. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!