Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mercilon fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mercilon fogamzásgátlót szedek egy hete és nekem előtte nem voltak pattanásaim (alig 1-2) de most borzasztó a helyzet az arcomon kijött egy csomó és nagyon zavar. Ez elfog múlni? Vagy váltsak gyógyszert?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Keresd fel a nőgyógyászod, vagy a háziorvosod.


Vérvételt csináltak mikor felírták?

2010. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A gyógyszer megzavarta a szervezeted hormonháztartását, azért reagál így. Nem mindenki találja meg elsőre a testével kompatibilis fogamzásgátlót. Várj még egy hetet és ha még mindig újabbak jönnek ki, menj vissza a dokihoz, ír más gyógyszert, olyat ami jobban tetszik a szervezetednek.
2010. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sokáig szedtem és egy pattim sem volt.. Lehet, hogy elmúlik, amint megszokja a szervezet.
2010. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen csináltak vérvételt..jó még várok egy kicsit aztán meglátom,köszi a válaszokat:)
2010. aug. 21. 15:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Én lassan 6 éve szedek mercilont, de inkább elmúltak tőle a pattanásaim és szebb lett a bőröm. Lehet, h neked ez nem megfelelő gyógyszer, egy levéllel szedj végig, ha akkor sem múlik el, akkor a 7 napos szünet után próbálj ki egy másikat (amit a doki felír)
2010. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Renáta1991 ***** válasza:
A fogamzásgátló tájékoztatójában felvan tüntetve,hogy pattanásos lehetsz tőle! Ha zavar,menj vissza ahoz az orvoshoz aki felírta,és lehet fog másik fog.gátlót írni...
2010. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre azt tudom mondani, hogy szívás. Nekem a Lindynette 20 okozott ilyet, soha nem látott, fájdalmas csomószerű pattanás jött ki rajtam, úgy 2-3. Ez ugyan nem sok, de amilyen rondák voltak és nehezen múltak, felért egy tucattal. Nálam ez elmúlt kb 2 hét alatt, utána egy szem se jött ki. Ha szerencséd van elmúlik neked is. Ha nem javulna a 2. levél után sem, mindenképpen válts, mert akkor ez azt jelenti, hogy nem bírod ezt a fajtát.
2010. szept. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!