Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11 éves koromban kaptam egy...

11 éves koromban kaptam egy betétcsomagot vészhelyzet esetére. Most 13 évesen még mindig nem jöt meg. Ha most megjönne azt még használhatnám? És egy év múlva? Kerestem, de nem találtam rajta a szavatosságit.

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 14:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat. Bár szerintem sem kéne a kotont a betéthez hasonlítani. Amúgy nem bontottam ki a betétet.
2009. dec. 31. 15:02
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem tök mindegy mit csinálsz,egy biztos, nincs rá írva, de van szavideje,és kész!
2009. dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Van szavatossági ideje és azon túl igen komoly fertőzéseket és gyulladásokat okozhat. Szerintem inkább majd ha eljön az ideje kérj anyudtól egy betétet. Nem lenne jó az első mensid után pár nappal már a nőgyógyászt is megjárnod.
2009. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
szerintem simán. főleg ha nem bontottad ki, mert akkor még szennyeződés sincs rajta.
2010. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!