Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valószínűleg orrmelléküreg...

Valószínűleg orrmelléküreg gyulladásom van, orrcsepp nélkül nem birok létezni, de viszont nem használhatnám, mert terhes vagyok, már két hete nem javul a helyzet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kamilla teával gőzöltem,infralámpával melegitettem az arcom,de semmi nem tisztitja ki az orrom,csak az orrspray.Éjjel nem birok aludni,kiszárad a szám,a torkom és sehogysem tudom kifújni az orrom,nem tudom kipihenni magam.A homeopátiás csepp sem tisztitja ki.Az orrcsepp mennyire káros a magzatra?
2011. ápr. 9. 21:36
 1/2 anonim válasza:
En a terhesseg alatt az Euphorbium nevu homeopatias orrspray-t hasznaltam, mert kiszaradt a nyalkahartyam. Adhato terhesnek, ujszulottnek.
2011. ápr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én terhesség alatt a Rhinospray Plus orrspray-t használtam(az orrcsepp nem ér semmit!!!!). A gyógyszertárban azt mondták az orrspray csak helyileg hat és nem is lett semmi baja a babámnak! A gőzölés nem jó, mert beduzzadnak a nyálkahártyák és nem tud kiürülni a váladék, az infra lámpa kitűnő. Nekem is nemrég volt arcüreggyulladásom, az infra meg az orrspray két nap alatt helyre tette. Esetleg ha tudsz szerezni Bioptron lámpát az is jó tud lenni. Jobbulást!!
2011. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!