Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Naponta párszor görcsölök még...

Naponta párszor görcsölök még mindig. Mitől lehet? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Szerdán este voltam az ügyeleten, mert nagyon felfáztam (véres pisi meg ilyenek)kaptam rá antibiotikumot (3 szemeset)aminek az utolsó darabját pénteken be is vettem. Azóta már nem volt véres vizelet meg nem is csíp.

DE azóta is naponta 1x 2x elkezdek görcsölni deréktájon és elöl az alhasamnál, ez kb 5 percig szokott tartani, aztán elmúlik. Olyasmi mint a felfázós vagy menstruációs görcs. Ez mitől lehet?? Miért nem múlt még el?


Továbbá van még egy olyan problémám, hogy szerintem az antibiotikumtól megint valami hüvelyi fertőzésem alakult ki (gomba). Nekem szokott ilyen lenni ha antibiotikumot szedek. De most nem olyan erősek a tünetek. Csak a kisajkaim vannak megduzzadva meg pirosak meg néha enyhe viszketést érzek, meg egy kis fájdalmat a húgyhólyagomnál vagy nem is tudom hogy hol (nem vagyok orvos...). Vettem rá Canesten kombit, ma fogom elkezdeni használni. Szerintetek ez gomba kezdőtünete és elmulassza a canesten kombi, vagy valami más?


Előre is köszönöm a válaszokat! Már nem tudom mi lehet ez... :(



2014. jún. 1. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! én is felfáztam, így találtam a kérdésedre. Meggyógyultál már? Az antibiotikumtól nekem is volt már hüvelygombám, a 3 napos canestentől elmúlt.
2014. jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Végülis elmúlt a görcs. Vettem canestent (3napos) de nem mulasztotta el a gombát. Tegnap már véreset pisiltem, ezért elmentem egy magán nőgyógyászhoz, aki megvizsgált és azt mondta hogy ez már nem a felfázás, hanem a gomba ingerelte a hólyagom. Felírta a Gynazol hüvelykrémet, azóta nem volt véres vizelet szerencsére :)
2014. jún. 5. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!