Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensi szerűen görcsölök, és...

Mensi szerűen görcsölök, és nagyon fája derekem. Nem párpercesek és nem időszakosan, hanem naponta mondjuk 3x-4x, és akkor félóra-óra folyamatosan. Ez normálisnak mondható a 34. héten?

Figyelt kérdés
a derekam ami jobban fáj a mensis görcs elég gyenge.
2008. jún. 13. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben rákérdeznék telefonon az orvosnál.
2008. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi.

most lehet hülye kérdés, de azon kívűl hogy előbb megszülök mi baj lehetne?

a babóm állandó jelleggel ficánkól tehát jól van.

2008. jún. 13. 21:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia nekem is ezek a tüneteim voltak,és a babóm mostsem akkar előjönni,vasárnap 41 hetes vagyok.Már nem lenne olyan nagy baj ha megszületne,de még orvosi ellátásra szorulna.Álltalábban 36-ik héttől nem számít a baba koraszülöttnek.Még jóvolna ha 4 hete bent tudna töltenni.Boldog babavárást!!!!
2008. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Valóban kérdezz rá, de szerintem erősebb jóslófájás, MagneB6-ot vehetnél be rá. A max megengedett napi 3*2 db!

Boldog babavárást! :o)

2008. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, beszélek az orvosommal, de ezek szerint/szerintetek nincs semmi baj.

boldog babavárást mindenkinek.

2008. jún. 13. 22:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok.Míg nem jönnek rendszeressen a görcsök,vagy fájások addig teljessen normálissak.Ha jóslófájásod van akkor azt megtudod különböztetni az igazitól.Fürödj meg,és ha enyhülnek vagy elmulnak akkor azok nem az igaziak még.Én úgy csinálom mindig.Az első babával azt sem tudtam mi a jóslófájás,csak most vettem tudomást róla.Nyugodj meg még lehet 40 hetessen is egybe leszel még.
2008. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi szépen, megyek is zuhizni:D

nektek is minden jót!

2008. jún. 13. 22:20
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát a meleg fürdőről csak annyit, hogy én 39 hetes 1 napos vagyok. Tegnap épp ugyanez volt nekem is, bár már régóta van jóslóm,de tegnap bevetettem a meleg fürdőt. kb 39-40 fokos volt. Amíg fürödtem minden ok volt. Kijöttem és mire megtörölköztem kezdődött az egész 1,5 órán keresztül 10 perces fájásaim voltak, bár elég gyengék... de rendszeres.. szerintem az is jósló volt mivel még mindig itt lubickol bennem. Szóval azt hiszem innentől minden napos lesz a meleg fürdő. De konkrétan még senkitől sem hallottam hogy az be is indította volna neki a szűlést. És én azért a 34ik hétben nem tanácsolnám, hogy tedd próbára a fürdővel. Mert ha kihozza... ez épp a veszélyes zóna. Most inkább még tűrj, majd a 37ik héttől merészkedhetsz ilyesmivel addig én nem tanácsolnám...

Sok sikert és majd könnyű szűlést!

2008. jún. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia.szerintem ha eddig gond mentes volt a terhességed,akkor a fürdés sem árt.Én az első babával is fürödtem,de nem forró vízbe,arra mindig ügyelni kell.A nagyon forró víz,felviszi a vérnyomást,és a placentában is megnöveli a vérelláttást,ami nemjó a babának!!!Most a második babámat várom,és hiába ülök a vízbe 1 órát akkor sem akkar előjönni,én holnap töltöm a 41 hetemet.Ha jólesik a fürdés,akkor nem csinász vele semmi bajt,meg arra ügyelj hogy a kád tiszta legyen,és ne menj másután fürödni,mert lehet gombásodást kapni.
2008. jún. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek.igazából nem is tudnék a vízben üldögélni, csak zuhanyzónk van:D

de ma is többszőr görcsöltem,meg a szokásos derékfájás.baba meg nagyon-nagyon ficánkól.és nagyon lenn is érzem:S

pihenek, ezt tudom most tenni.

2008. jún. 14. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!