Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erös fájdalom menstruácio után?

Erös fájdalom menstruácio után?

Figyelt kérdés
Csutortokon jott meg szombat este furdeskor tavozott belolem egy tenyernyi nagysagu ?mehnyalkahartya?,miutan vasarnap reggel iszonyu eros gorcsre ebredtem nap folyaman csillapodott am este ismet erosen szuro fajdalom jott,mint akit hasbaszurtak es minden mozdulatkor mintha a kest forgatnak bennem,kulonosen alhasi es jobb oldalt alul szur a hasam.ejjel 2szer csereltem pizsomat ugy levert a viz.ennek koze lehet a levashoz vagy valami mas lehet?

2014. jún. 2. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A tenyérnyi nagyságú valami nem normális. Nekem is szokott méhnyálkahártya leválni, de maximum egy picike folt, nem tenyérje méretű. Menj orvoshoz.
2014. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod,termeszetesen megyek orvoshoz,csutortokre van idopontom,csak kivancsi vagyok nagyjabol mire szamitsak?!:/
2014. jún. 2. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyire fáj, akkor most menj orvoshoz, nem kell várni. Akár ügyeletre.
2014. jún. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ez is megfordult a fejemben,mivel felek hogy komolyavbb bajom is lehet belole
2014. jún. 2. 16:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztegetni, de lehet akár vakbélgyulladás is, és csak véletlen, hogy pont megjött, vagy csak felerősíti a tüneteket.
2014. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ehhez meg annyit fuznek hogy 4eve van vastagbelgyulladasom esetleg ez lehet?illetve hogy hatrahajlo mehem van ami sokszor irritalta a vastagbelem...
2014. jún. 2. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!