Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csinaltam tesztet, negativ...

Csinaltam tesztet, negativ lett. Biztis, hogy nincs baba?

Figyelt kérdés

9 hetes lennek, idaig rettegtem tesztet csinalni es en buta idaig elhuztam, de ma erott vettem magamon es clear blue terhessegi tesztet vettem. Most csinaltam meg 10 perce, negativ lett.A terhesseg kizarva?

16 eves vagyok, rendszertelen a ciklusom es utoljara aprilisban menstrualtam. Nincs baba, ugye?


2014. jún. 2. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:

9 hete gyanakszol? Hány menszid maradt ki?

A 9 hetes terhességet már ki kellene mutatnia a tesztnek, de azt szokták mondani, egy teszt nem teszt.

2014. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mertem elmondani anyukamnak, 1 mensim maradt ki de 15 voltam mikor 6 honapig kimaradt.. nogyogyasznal voltam, azt mondta, hogy nemsokara beall, ha nem, menjek vissza.
2014. jún. 2. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran élsz szexuális életet, hogyan védekeztek?

Mikor menstruáltál életedben először?

2014. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2-3 naponta szexelunk, ovszerrel vedekezunk ami kiszakadt

. 2 eve vagyunk egyutt, 3 honappal ezelott fekudtunk le eloszor, es 2. alkalommal volt a baleset.

13 evesen menstrualtam eloszor.

2014. jún. 2. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Oké. Hát így én azt mondanám, rosszul tetted, hogy eddig hanyagoltad a problémát. Arra gondoltam, talán nem rég menstruálsz, belefér a rendszertelenség, de ezek után nem hinném...

Mindenképp el kellene menned a nőgyógyászatra és vizsgálatot kérni.

Még ha nem is vagy terhes, a menszeszkimaradásra érdemes lenne rákérdezni.

És én tovább tesztelnék a helyedben.

2014. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!