Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhess? Aprilis 7-en...

Lehetek terhess? Aprilis 7-en voltam egyutt a parommal, azota nem jott meg es mashogy erzem magam, nem ugy mint ez elott, azota csinaltam 2 tesztet, de negativ lett mind a ketto.

Figyelt kérdés
De nem ertem,mert terhessegi tunetek vannak,es nem mulnak el,es meg megse jon.A tunetek fejfajas,hanyinger,de nincs hanyas,szedules stb..elkezdodott nemreg tulsok vizeles..Nem ertem.Lehet tul koran teszteltem?Miert nem mutatja ki?

2014. máj. 4. 16:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2-3 héttel aktus után már ki kellett volna mutatnia.
2014. máj. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
2 het elott teszteltem,de lehet azert most meg nem csinaltam tesztet de hetfon vagy kedden fogok csinalni..
2014. máj. 4. 17:07
 3/14 A kérdező kommentje:
Mas velemenyet is szivessen meghallgatom.
2014. máj. 4. 19:46
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképpen csinálj még egy tesztet. Ha negatív és nem jön meg, mindenképpen menj orvoshoz. De ha pozitív akkor is. :)

Én úgy jártam, hogy egy ideje próbálkoztunk és amikor kimaradt a havim, csináltam tesztet. Negatívot mutatott, nagyon elkeseredtem, de a férjem megnézte 5 perccel később, akkor már pozitív volt. Lehet Neked is azért volt negatív, mert túl alacsony a HCG szinted. :)

2014. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igen hétfőn veszek is egy tesztet,már kértem időpontot is az orvosomhoz,hát igen lehet hogy túl alacsony mert nem akarja kimutatni,de nagyon reménykedem benne hogy baba van a dologban.És neked/nektek pedig gratulálok és hány hetes/hónapos?
2014. máj. 4. 21:08
 6/14 anonim ***** válasza:

6 hetes vagyok, viszont orvosnál még nem voltam. Későre tudtak csak időpontot adni.

Majd azért írd meg mi lesz holnap a teszt eredménye. Meg majd azt is mit mondott a doki. :)

2014. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

jolvan megirom hogy mi lett,hát nagyon remélem hogy pozitív lesz :),szeretnék már babikát.

holnap hívom a dokit azért

2014. máj. 4. 22:26
 8/14 anonim ***** válasza:
Na? :)
2014. máj. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mit mutatott a teszt?
2014. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Pozitiv lett,babas vagyok mar 4-5 honapban vagyok..
2014. máj. 5. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!