Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van a szememen vmi ami tegnap...

Van a szememen vmi ami tegnap jött ki először piros volt most meg már be van dagadva a bal szemem teljesen az orvos azt mondta h árpa v mi nem tudom mi az de meddig tarthat? Hány napig?

Figyelt kérdés
16/L
2009. dec. 31. 19:24
 1/9 anonim válasza:
ha árpa akkor 1hét max azt elmúlik
2009. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1hét:O

óóó hétfőn már suli:S

ráadásul ma se tudtam buliba menni emiatt a ......miatt:(

köszi am a választ

2009. dec. 31. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
"óóó hétfőn már suli:S" Legfeljebb azt mondod,hogy egy szilveszteri buliban megtéptek,és ott szerezted ezt a monoklit a szemed alá..:D
2009. dec. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát persze micsoda ötlet:)

ráadásul az orvos aztmondta h ne sminkeljem mert 2szer aqkkora lesz-.-" de köszi am a tippet XD

2009. dec. 31. 22:18
 5/9 anonim ***** válasza:

2 nap alatt is el tudod mulasztani, itt a recept:

- Tobrex szemkenőcs naponta 2×

- kamillateát főzöl, az edényt körbeteríted egy törölközővel és beledugod a gőzbe a fejedet, így vagy amíg ki nem hűl a tea.

- párakötés. éjszakára bekened a szemed Tobrexszel, egy forró vizes vattát teszel rá. ezt rögzíted egy nylonzacskóval, meg ragasztóval. Így alszol.


Neten megtalálod, hogyan kell ezeket pontosan. google.hu

sminkelni ne is próbáld, tényleg begyullad tőle.

nekem 4 van most is...

ne halogasd mert betokosodik és ki kell vágni.

ha ezekkel a módszerekkel nem múlik el, simán kiveszik.

13/L

2010. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nagyon köszi:)

igen azt a kenőcsöt az orvos is mondta h használjam és mióta kenegetem kicsit jobblett:D

a módszereidet megpróbálom és nagyon köszönöm a segítséget:)

2010. jan. 1. 19:46
 7/9 anonim ***** válasza:
de a belsö árpa nem szokot kifakadni nekem már vákták mos a másik szememen van csak kiseb kis dudor ha lehuzod a szemhéjad akkor látni kivülröl csak tapintani lehet, tt.zl.
2010. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

már elmult nagyon köszönöm a receptet télleg elmúlt 2nap alatt:)

köszönöm nagyon:D

2010. jan. 16. 13:01
 9/9 szerintem8 válasza:
szárított diófalevélből kell csinálni főzetet majd leszürni és ami ott marad péppé zúzni a szemre tenni és 1-2 nap alatt elmúlik ha belső akkor még a levéből becseppenteni és jól bedörzsölni :)
2012. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!