Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Candida nevű betegség...

A Candida nevű betegség késleltetheti a menzeszt? Csak mert 15 éves vagyok már és még mindig nem jött meg

Figyelt kérdés
egyáltalán hogy néz ki ez a betegség? csak gyanakodok rá hogy nekem az van,de nem vagyok biztos benne,egyébként még szűz vagyok,és csak uszodába jártam úgy egy évig heti kb 2x

2014. jún. 2. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Valami folyásod van? Könyörgöm, akkor tessék nőgyógyászhoz menni!!! Nem szabad évekig húzni egy gyulladás kikezelését, ettől maradandó problémáid lehetnek, meddő is lehetsz!

Tartós gyulladás amúgy simán késleltetheti, de 15 éves korban még nem vagy elkésve a menzesszel.

2014. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15 éves vagy és nem óramű, ha a következő is kimarad menj orvoshoz, ha más tüneted is van, menj orvoshoz...
2014. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kimaradt,eddig még egyszer sem jött meg,csak furcsálltam hogy az osztálytársaim körében már mindenkinek megjött,csak nekem nem.Egyébként egy pici fehér folyás van,de nem túrószerű,azt hittem ez normális,de nőgyógyászhoz meg nem merek menni...
2014. jún. 2. 19:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet csak simán későn érő típus vagy.

Amúgy ha candida gombás fertőzésed lenne folyamatosan, akkor már rég a nőgyógyásznál kötöttél volna ki.

Ugyanis az valami piszkosul kellemetlen dolog. Ott nem csak kis folyásod van, hanem elég sok és mellé az esetek többségében égő, viszkető érzés társul és általában hüvelygyulladást okoz, ami meg igencsak fáj.

Ha neked kevés mennyiségű fehér folyás van, de egyébként semmi más tünetet nem észlelsz, akkor nincs fertőzésed és csak szimplán későn érő típus vagy.

Majd megjön.

Amennyiben még 1-2 év múlva sem, akkor pedig akár félsz, akár nem, el kell menni orvoshoz. Az orvos nem esz meg, csak megoldja a problémádat.

2014. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kicsi fehér folyás normális is lehet. A nőgyógyásztól meg nem kell félni egyáltalán, nem fáj és nem is harap. 16-17 éves korodig még megjöhet, ha nem, akkor orvoshoz kell fordulni majd.
2014. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Menj el nőgyógyászhoz. Akármi bajod lehet. A Candidának nincs ilyen tünete. De nőgyógyászhoz nem csak Candidával kell menni. Már rég ott lenne a helyed. Ennyi idősen már meg kellett volna jönnie. Lehet súlyos betegség is a háttérben, vagy akár meddő is lehetsz. Minél hamarabb kérj egy időpontot!!
2014. jún. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os!

15 évesen még nem kell feltétlenül menstruálni!

Aki későn érik, az nem is fog előbb menstruálni.

Az meg, hogy van fehérfolyása, az meg teljesen normális!

2014. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi tüneted, a folyásod sem kellemetlen szagú, akkor nem kell aggódnod, ugyanis 16 éves korodig nem baj ha nem menstruálsz.
2014. jún. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!