Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi fájdalommal mentem el...

Alhasi fájdalommal mentem el nőgyógyászhoz szex után néha fájt a doki azt mondta fertőzés kaptam rá Klion-D 100 tablettát és mégegy fajta gyógyszert amiből négyet kellett bevenni (bővebben lennt)?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim azt mondják hogy ez a doki mindenkinek ezt a gyógyszert irja fel , ha nincs semmi bajom vagy nem is ez a bajom..akkor lehet vmi bajom ettől az egésztől hogy végig csinálom? csak mert mióta szedem eléggé fáj a derekamnál meg az alhasamnál :/

2014. jún. 3. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
keress fel egy másik dokit és konzultálj vele
2014. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
A Klion elég jó gyógyszer, baktériumok és trichomonas ellen is használ, a másik meg amit kaptál, gondolom, hogy gombairtó. Egy kicsit ágyúval verébre, de úgy néz ki, hogy kb minden lehetséges kórokozó ellen egyszerre kapsz gyógyszert. Én beszedném. (És ha már elkezdted, ne hagyd félbe, csak az orvosod beleegyezésével. Antibiotikumot nem szabad félbehagyni!)
2014. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már csak három darab van akkor ezt már végig csinálom ... Kösziii a válaszokat remélem nem lesz rosszabb ! ://
2014. jún. 3. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!