Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy ilyen ritkán...

Normális, hogy ilyen ritkán jön meg?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és már négy éve, hogy menstruálok de mostanában nagyon rendszertelen. Még az elején nagyjából tényleg mindig megjött azonban mostanra van, hogy 4-5 hónapig semmi aztán egyszer csak megjön. Ez normális? :c Kezdek már igen félni, hogy valami baj van.
2014. jún. 4. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem, nem normális. Ha régebben rendszeres volt, akkor 4-5 hónap kimaradás nem oké. Menj el dokihoz!
2014. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát régebben sem volt mindig pontos akkor is volt 1-2 hónap hogy kimaradt de ez főképp az elején talán fél évig volt így, de azóta meg tényleg akkor jön meg ha kedve van...vagy én nem tudom :"D
2014. jún. 4. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt jó lenne irogatnod, hogy pontosan legyen meg mindegyik dátuma.

Elvileg 17 éves kor körül kellene megjönnie, illetve rendszeressé válnia.

2014. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát én igyekeztem írogatni, de tényleg sajnos kiszámíthatatlan. Biztos van amit nem írtam fel de nagyjából megvan :) Hát ezek szerint még van egy 1 évem és ha akkor sem lesz rendszeresebb mindenképpen orvoshoz fordulok! És köszönöm a válaszokat! :)
2014. jún. 4. 17:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem addigra jó lesz.
2014. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!