Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete késik a menstruációm,...

Egy hete késik a menstruációm, úgy, hogy az elmúlt 5-6 évben nagyon ritkán, max. Csak 1 napot késett. Ez bajt jelent?

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes, nem vagyok ideges, nincs semmi változás amúgy. Nagyon aggódom, mert tényleg SOHA nem volt még ilyen. Tudom, hogy másnak össze-vissza jön, de én most az eddigi körülményekhez képest viszonyítom. Ez jelezhet valamit? Orvos ezzel kiröhög vajon?
2014. ápr. 12. 11:23
 1/3 anonim válasza:
Nekem 9 napja késik,én sem vagyok terhes,még szűz vagyok.Nekem is néhány napot szokott maximum,most nem tudom mi lett. A te eseted is elég fura..Lehet az időváltozás,vagy nem tudom.Ha nagyon félsz akkor látogass el egy orvoshoz,nem fog kiröhögni.
2014. ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha teljesen kizárt a terhesség (az első hónapokban sokaknak megjön rendesen, úgyhogy ha nem voltál teljesen jó apáca, csinálj egy tesztet), akkor még nem kell aggódni. Ha teljesen kimarad egy hónap, az sem biztos, hogy nagy gondra utal, nem vagy gép.

De ha két hetet késik, érdemes lenne elmenni dokihoz, lehet ciszta, hormonzavar, és még rengeteg más ok. Egy héttel még felesleges orvoshoz rohangálni, ha egyébként semmi rendellenességet nem tapasztaltál. Ha van más tünet is, akkor uzsgyi!

2014. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon jó apáca voltam. :D Tehát ha kimarad egy, az jobb, mintha heteket késne?
2014. ápr. 13. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!